0

قوانین

مهلت اشتراک روز

 

قوانین

1394/06/23

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس «سینمامارکت» لازم است پیش از خرید و تماشای فیلم‌ها، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه نمایید:
- «سینمامارکت» سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه - که ممکن است در آینده تغییر یابد - هستند. لذا کاربران موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس «سینمامارکت» است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.
استفاده از سرویس «سینمامارکت» هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، مستندها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق این سرویس و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، کاربران می توانند محصولات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده یا دانلود کنند، اما مالک این محتوا نخواهند شد.
- در صورت خرید تکی از «سینمامارکت»، برای حفظ حقوق مالکیت معنوی اثر، لینک‌های دانلود تولیدشده - از نظر تعداد و زمان - دارای محدودیت هستند و پس از اتمام تعداد و یا زمان تعیین شده در هنگام خرید، اعتبار خود را از دست خواهند داد. با این حال، تماشای آنلاین فیلم مورد نظر- در صورت وجود - به مدت یکسال - از زمان خرید - امکان‌پذیر خواهد بود.
- با خرید اشتراک در «سینمامارکت»، امکان مشاهده آنلاین تمامی فیلم‌هایی که جزو اشتراک هستند، به صورت نامحدود فراهم می‌شود. همچنین امکان دانلود این فیلم‌ها با محدودیت روزانه یک دانلود فراهم خواهد بود. با این حال در صورت استفاده غیر منصفانه از این سرویس توسط کاربر، «سینمامارکت» این حق را دارد که محدودیت هایی را در سرویس کاربر مورد نظر اعمال کند.
- تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک به آنها دسترسی پیدا می کنند، ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و فیلم هایی به مجموع محتواها اضافه و یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور را ندارند، در آن کشورها محدود شود.
- مدیریت محتوای موجود بر روی «سینمامارکت» منحصراً در اختیار سینمامارکت است و سینمامارکت می‌تواند در صورت صلاحدید، در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند و در این زمینه، اطلاع رسانی قبلی به کاربران ضرورتی ندارد.
در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است.
هر کاربر در «سینمامارکت» حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط «سینمامارکت» در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران «سینمامارکت» حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.
محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. «سینمامارکت» تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته است. از این رو مسئولیت مستقیمی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.
درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل «سینمامارکت» - که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود - تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.
- «سینمامارکت» هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا ... کاربر یا دیگران شود، ندارد.
- «سینمامارکت» این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس، بطور موقت یا دائمی شود. 
استفاده از این سرویس به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد، ممنوع است. طبیعی است در صورت نقض مقررات فوق توسط کاربر، «سینمامارکت» نسبت به مسدود کردن دسترسی آن کاربر اقدام خواهد کرد.
- تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس «سینمامارکت» در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 
چنانچه با وجود مطالعه این متن، هنوز هم سوال یا ابهامی وجود دارد، می‌توانید از طریق بخش «تماس با ما» آن را با ما در میان بگذارید.