NotCache List Paramters: 87&488&0!model&531 Name List:بلاگ - لیست اخبار

دوربین من، سلاح دفاع از مظلومان است

ما مدیریت بحران نداریم. جنگ سی و سه روزه اتفاق می‌افتد. 10 اکیپ از طرف شبکه‌های مختلف خبری در این واقعه حضور دارند، اما نظمی در این میانه وجود ندارد. برنامه مشخصی نیست.به همین خاطر در روز بیست و دوم جنگ عین این اکیپ‌ها دور هم در بیروت جمع شده و ناهار می‌خوردند!

بیشتر

پایان آماده سازی مستند «توشیهیکو ایزوتسو»

مراحل تولید مستند «توشیهیکو ایزوتسو» ساخته مسعود طاهری که به زندگی اسلام شناس ژاپنی می پردازد، به پایان رسید.

بیشتر

نمایش «قلمرو سلطان» در جشنواره بوسنی

فیلم مستند «قلمرو سلطان» ساخته روح‌الله مولوی به بخش رسمی جشنواره مستند VIVA بوسنی راه یافت.

بیشتر

آشنایی ایرانیان با نقض آزادی بیان در آمریکا

کارگردان مستند «ساحره سوزان» گفت: این مستند، نمی‌گذارد واقعه «مک کارتیسم» به عنوان نمونه تاریخی نقض آزادی بیان در دهه 1950 آمریکا به فراموشی سپرده شود.

بیشتر

مستند مایکل مور در مورد «دونالد ترامپ»

مستند جدید مایکل مور مستندساز برنده جایزه اسکار درباره «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ماه سپتامبر اکران می‌شود. مستند جدید مایکل مور در ارتباط است با مستند پیشین او به نام فارنهایت ۹ /۱۱که در افشای سیاست‌هاى جورج دبلیو بوش ساخته شد. فارنهایت ۹ /۱۱در افشای سیاست‌هاى رئیس جمهور پیشین آمریکا و لشکرکشی او به عراق پس از رویداد تروریستی یازدهم سپتامبر سال ۲۰۰۱ در آمریکا است.

بیشتر

«تنگه ابوقریب» بعد از «دارکوب» اکران می‌شود

غلامرضا فرجی گفت: فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» به کارگردانی بهرام توکلی بعد از فیلم سینمایی «دارکوب» در سرگروه استقلال اکران می‌‌شود.

بیشتر

فیلم انقلابی اگر هنرمندانه ساخته شود می‌تواند بفروش باشد

تهیه کننده انیمیشن‌های سینمایی «فیلشاه» و «شاهزاده روم» با تأکید بر تشکیل کمپانی‌های فیلمسازی برای رونق صنعت سینما در کشورمان، می‌گوید: بخشی مهمی از موفقیت در اکران فیلم‌ها به نوع عرضه برمی گردد، وجود یک تیم تبلیغاتی خوب در اکران موفق یک فیلم می‌تواند اثرگذار باشد.

بیشتر

سینمامارکت؛ بستری برای تماشای فیلم مستند

نفوذ اینترنت و گسترش استفاده از بستر فضای مجازی، دسترسی به محتوای مورد نیاز را برای کاربران ساده کرده است. به خصوص محتوای صوتی و تصویری مانند فیلم‌ها و مستندها که در گذشته دسترسی به آن با مشکلاتی روبه‌رو بود و علاقه‌مندان مجبور بودند برای پیدا‌کردن فیلم‌های مستند مورد علاقه خود ساعت‌های زیادی را در مغازه‌های شهر به جست‌وجوی آن بپردازن

بیشتر

سیاست‌های تولید و عرضه‌ فیلم انیمیشن اعلام شد

معاون انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، سیاست‌های تولید و عرضه‌ این معاونت در سال جاری را اعلام کرد.

بیشتر

آغاز اکران فیلم سینمایی «دارکوب» از ششم تیرماه

«دارکوب» ساخته بهروز شعیبی به عنوان فیلم جدید موسسه سیمای مهر از ۶ تیرماه اکران می‌شود. موسسه سیمای مهر به عنوان تولیدکننده و پخش‌کننده «لاتاری»، قرار است از ۶ تیرماه فیلم سینمایی «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی را با کمپین تبلیغاتی «هرکس چیزی برای ترک نکردن دارد…» روی پرده ببرد.

بیشتر