wait لطفا صبر کنید

مهلت اشتراک روز

قوانین

مهلت اشتراک روز

 

قوانین و مقررات

1394/06/23

 1. کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس «سینمامارکت» لازم است پیش از خرید مورد نظر و تماشای فیلم، مستند، و ... توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه نمایید. «سینمامارکت» سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.
 2. تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس «سینمامارکت» در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 3. استفاده از سرویس «سینمامارکت» هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، مستندها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق این سرویس و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید محصولات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده دانلود و مشاهده کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد.
 4. «سینمامارکت» هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا ... کاربر یا دیگران شود ندارد.
 5. «سینمامارکت» این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.
 6. ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس «سینمامارکت» است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.
 7. در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است.
 8. هر کاربر در «سینمامارکت» حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط «سینمامارکت» در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران «سینمامارکت» حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.
 9. محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. «سینمامارکت» تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته است. از این رو مسئولیت مستقیمی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.
 10. درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل «سینمامارکت» که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.
 11. استفاده از این سرویس به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد ممنوع است. طبیعی است در صورت نقض مقررات فوق توسط کاربر، «سینمامارکت» نسبت به مسدود کردن دسترسی آن کاربر اقدام خواهد کرد.
 12. این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سرویس یا این توافقنامه داشتید با ما از طریق پست الکترونیک زیر در میان بگذارید.
Info@cinemamarket.ir