wait لطفا صبر کنید
NotCache List Paramters: 3&0&0!Model&21 Name List:جستجو در کل سایت-دانلودی

درباره ما

"سینمامارکت" فروشگاهی است مجازی برای فروش اینترنتی محصولات چندرسانه ای.
فروشگاه اینترنتی "سینمامارکت" زیرمجموعه شرکت «توسعه آفرینان سینمای نوین» به شماره ثبت 492566 و شناسه ملی 14005877164 بوده و طرف قرارداد تمامی تأمین کنندگان مربوطه است.
امروز با پیشرفت تکنولوژی، ابزارهای متنوع دست به دست هم داده اند تا محتواهای موجود را در بسترهای مختلف به دست مخاطبان خود برسانند؛ اما چیزی نگذشته است که کمبود محتواهای بومی و داخلی، این ابزارها را به سمت توزیع محصولات خارجی و غیر ایرانی واداشته است.
ما در "سینمامارکت" تمام تلاش خود را می کنیم تا محتوایی متناسب با فرهنگ ایرانی - اسلامی را در بستری ایمن، تنوعی بالا و با امکان مشارکت در فروش اینترنتی آثار فرهنگی مؤسسات مختلف، در اختیار شما مخاطبان محترم قرار دهیم.
افق پیش روی ما اینگونه ترسیم شده است که "سینمامارکت" تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز توزیع محتوای بومی کشور شود. در حال حاضر محصولاتی با قالب های زیر در "سینمامارکت" عرضه می شود ولی ما همواره در تلاشیم تا این سبد را گسترش دهیم و چیزی را از قلم نیندازیم.
 • قالب ها:
  1. مستند: تمرکز اصلی ما در حال حاضر روی این قالب است و به جرأت می توانیم بگوییم یکی از بزرگترین مراکز تجمیع محتوای مستند در سراسر کشور هستیم. مستندهای سوژه محور، شخصیت محور، داستانی، آموزشی، موزیکال و مستندمسابقه ها تنها بخشی از محتواهای موجود سینمامارکت هستند.
  2. فیلم کوتاه: فیلم کوتاه، فیلمی با زمان حدود 5 تا 15 دقیقه است که به دنبال بیان مفهوم یا نمایش سوژه ای خاص در کوتاه ترین زمان ممکن است.
  3. کتاب صوتی: در حال توسعه این حوزه هستیم و به زودی "کتاب های صوتی" متنوعی را در اختیار شما مخاطبان محترم قرار می دهیم.
  4. انیمیشن و بازی: با توجه به رسالتی که بر عهده داریم، تمام تلاش خود را می کنیم تا محتواهای بومی مستند وانیمیشن را در اختیار شما قرار دهیم؛ ولی با توجه به اینکه در این 2 حوزه هنوز سرمایه گذاری جدی در داخل کشور صورت نگرفته است، در حال حاضر محتواهای کاملی را در این حوزه در اختیار نداریم.
  5. تئاتر: ورود ما به این حوزه جدید است. منتظر تکمیل این سبد باشید.
ما در "سینمامارکت" آمادگی داریم که با تمامی اشخاص حقیقی و یا حقوقی برای عرضه محصولات همکاری کنیم. برای این منظور، شما مخاطبان محترم می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود و بخش "تماس با ما" با ما ارتباط برقرار کنید.
امیدواریم که از حضور در سایت "سینمامارکت" لذت ببرید. خوشحال می شویم که از طریق بخش "تماس با ما" از نظرات شما بهره مند شویم.