wait لطفا صبر کنید
منوی دسترسی

درباره ما

"سینمامارکت" فروشگاهی است مجازی برای فروش اینترنتی محصولات چندرسانه ای.
فروشگاه اینترنتی "سینمامارکت" زیرمجموعه شرکت «توسعه آفرینان سینمای نوین» به شماره ثبت 492566 و شناسه ملی 14005877164 بوده و طرف قرارداد تمامی تأمین کنندگان مربوطه است.
امروز با پیشرفت تکنولوژی، ابزارهای متنوع دست به دست هم داده اند تا محتواهای موجود را در بسترهای مختلف به دست مخاطبان خود برسانند؛ اما چیزی نگذشته است که کمبود محتواهای بومی و داخلی، این ابزارها را به سمت توزیع محصولات خارجی و غیر ایرانی واداشته است.
ما در "سینمامارکت" تمام تلاش خود را می کنیم تا محتوایی متناسب با فرهنگ ایرانی - اسلامی را در بستری ایمن، تنوعی بالا و با امکان مشارکت در فروش اینترنتی آثار فرهنگی مؤسسات مختلف، در اختیار شما مخاطبان محترم قرار دهیم.
افق پیش روی ما اینگونه ترسیم شده است که "سینمامارکت" تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز توزیع محتوای بومی کشور شود. در حال حاضر تمرکز ما روی فیلم مستند است ولی ما همواره در تلاشیم تا این سبد را گسترش دهیم و چیزی را از قلم نیندازیم.
ما در "سینمامارکت" آمادگی داریم که با تمامی اشخاص حقیقی و یا حقوقی برای عرضه محصولات همکاری کنیم. برای این منظور، شما مخاطبان محترم می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود و بخش "تماس با ما" با ما ارتباط برقرار کنید.